üres a kosarad

Karrier

Online Ügyfélszolgálati/ Áruforgalmi ügyintéző

A Profinails Team bővítés céljából keresi új munkatársát Online ügyfélszolgálati/ Áruforgalmi ügyintéző pozícióba. Téged keresünk, ha érdekel a szépségipar, van már min.  1-2 éves tapasztalatod hasonló pozícióban, bátran használod az angol nyelvet szóban és írásban, szereted a pörgést és a változatos feladatokat, precíz vagy, jó a problémamegoldó képességed. Fontos, hogy tudj csapatban dolgozni, de ne rettenj meg az önálló munkavégzéstől. Amit mi nyújtunk: fiatalos csapatot, jófej kollégákat, versenyképes fizetést, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget.

Jelentkezési határidő: 2019. március 10.

Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Fényképes pdf formátumú önéletrajzokat várjuk a [email protected] e-mail címre.

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, vevőivel  (telefon, e-mail)
  • kimutatások, jelentések készítése
  • területi képviselők munkájának támogatása
  • gyártói üzem részére feladatok összekészítése
  • rendelések felvétele és feldolgozása ügyviteli rendszerben
  • raktári készletgazdálkodás
  • adminisztrációs feladatok
  • rendelések összekészítése

Álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakképesítés gazdasági területen (OKJ)
  • hasonló területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • kommunikációs készség szóban és írásban
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • rendszerszintű gondolkodás, problémamegoldó készség
  • precíz munkavégzés
  • képes párhuzamosan több dologra koncentrálni, ugyanakkor a feladatok priorizálásával nincsenek nehézségei
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word , Power Point)
  • ügyviteli rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 6 hónap határozott munkaviszony, mely mindkét fél megelégedettsége esetén határozatlanra módosul
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, bejelentett munkaviszony
  • jófej kollégák, fiatalos csapat
  • családias hangulat
  • korlátlan kávé, tea, ásványvíz fogyasztás
  • 8:00-tól 16:30-ig tartó munkavégzés
  • évvégi prémium