üres a kosarad
hu
  • English
  • Română

Karrier

Területi képviselő/Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2022. február 15.   A pozíció betöltésre került.

A fényképes, PDF formátumú önéletrajzot a karrier@profinails.hu e-mail címre várjuk (iskolai végzettségek, nyelvtudás, személyes tulajdonságok, kompetenciák, korábbi munkatapasztalatok, referenciák megjelenítése).

Motivációs levél nem feltétel, de előnyt jelenthet!

A Profinails Cosmetics Zrt. Kiskunfélegyháza székhellyel, területi képviselő pozícióra keresi új munkatársát. A leendő munkatárs feladata a már meglévő kereskedelmi partnereink látogatása, vevőgondozása Budapesten, Pest megyében, valamint Nyugat-Magyarország területén.

Konkrét feladatok: a cég székhelyén áruismeret megszerzése és betanítás kb. 5-6 hétig. Ezt követően a meglévő ügyfélkör felkeresése és a kapcsolattartás jól szervezett, kiépített módon történik. A munkavégzés helye Kiskunfélegyháza, heti 3 nap számítógépes és telefonos irodai munka vevőgondozással, elemzéssel, és a megrendelések kezelésével. A meglévő vidéki ügyfelek látogatása heti 2 napot vesz igénybe. A budapesti, speciális igényekkel rendelkező partnerekhez árukiszállítás is tartozik. Ehhez minden feltétel biztosított: karbantartott, jól szervízelt és felszerelt kombi személygépkocsi, üzemanyag elszámolás, céges telefon.

A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartáson kívül az adott régióban új potenciális ügyfelek szerzése is cél. A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a jó kommunikációs készség és a proaktivitás, vagyis az előre mutató, innovatív szemléletmód és gondolkodás.

Motivált, aktív munkatársat keresünk, aki szereti, amit csinál, szeret emberekkel foglalkozni és értékesíteni, képes és tud is önállóan dolgozni, de csapatban is megállja a helyét.

Nők és férfiak jelentkezését is várjuk, de az eseti áruszállítás miatt a férfiak előnyt élveznek.

Amit elvárunk:

  • min. 2 éves, hasonló pozícióban szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • előny a felsőfokú szakirányú képesítés vagy diploma (kereskedelem/marketing)
  • B kategóriás jogosítvány aktív járművezetéssel
  • felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word) használat
  • lendületes, fiatalos szemléletmód
  • kiemelkedő motiváltság
  • jó munkabíró képesség, felelősségtudat
  • intelligens és fejlett kommunikációs képesség
  • kereskedői érzék, jó kapcsolatteremtő képesség
  • előnyt jelent a társalgási angol nyelvismeret

Amit biztosítunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • modern európai színvonalú munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség, egyéni karrier
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • versenyképes alapjövedelem, plusz teljesítményarányos jutalék a forgalom után
  • céges cafeteria
  • céges autó saját használatú kerettel (üzemanyag elszámolással)
  • céges telefon
  • hosszú távú stabil munkahely
  • céltudatos, igényes, de rugalmas felsővezetés