üres a kosarad

Karrier

MUNKA ÉS TERMELÉSSZERVEZŐ

A Profinails Team bővítés céljából keresi új munkatársát Munka és Termelésszervező pozícióba. Téged keresünk, ha érdekel a szépségipar, rendelkezel min. 5 éves munkatapasztalattal (hasonló területen szerzett tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent), érdekel a gyártás és termelés, precíz vagy, logikusan gondolkodsz, jó a problémamegoldó képességed. Fontos, hogy tudj csapatban dolgozni, de ne rettenj meg az önálló munkavégzéstől. Amit mi nyújtunk: fiatalos csapatot, jófej kollégákat, versenyképes fizetést, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget.

Jelentkezési határidő: 2019. December 30.

Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Fényképes pdf formátumú önéletrajzokat várjuk a [email protected] e-mail címre.

Főbb feladatok:

  • A vállalat gyártási, csomagolási, raktározási feladatainak irányítása.
  • Munkafolyamatok megszervezése, munkavállalók irányítása.
  • A gyártási hatékonyság növelése, pontos raktárkészlet nyomon követése.
  • Napi kapcsolattartás a készáruraktár vezetőjével.
  • Munka és ellenőrzési lapok elkészítése, ellenőrzése, munkavállalók és munkafolyamatok ellenőrzése a vállalat minőségirányítási rendszere szerint.
  • Munkafolyamatok megtanítása a kezdő dolgozókkal.
  • A gyártási és a munkavégzési helyek kialakításának felügyelése és folyamatos optimalizálása termelési szempontok figyelembevételével.
  • A gyártáshoz szükséges termékazonosító címkék elkészítése, címkézés ellenőrzése.
  • Félkész és késztermékek ellenőrzése a gyártási intervallumoknak megfelelően.
  • Alap és csomagolóanyag rendelése, átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
  • Alap és csomagolóanyagok rendszeres leltározása, a raktárkészlet felügyelete és ellenőrzése.
  • GMP ellenminták fizikai rendszerezése.
  • Esetenként címkézés, csomagolás, termelésben való részvétel.
  • Feladata a munkakörével kapcsolatos számítógépen történő ügyviteli rendszer pontos, naprakész vezetése.
  • Ügykezelése során ellenőrzi a meglévő programok pontosságát, az azokkal kapcsolatos észrevételeit azonnal jelzi felettesének.
  • Az elrendelt leltárra előzetesen felkészül: a nyilvántartó programokat lezárja, önellenőrzést tart.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakképesítés gazdasági/logisztikai területen (OKJ)
  • hasonló területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
  •  jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • rendszerszintű gondolkodás, problémamegoldó készség
  • precíz munkavégzés
  • képes párhuzamosan több dologra koncentrálni, ugyanakkor a feladatok priorizálásával nincsenek nehézségei
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word )
  • ügyviteli rendszerben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • 6 hónap határozott munkaviszony, mely mindkét fél megelégedettsége esetén határozatlanra módosul
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, bejelentett munkaviszony
  • jófej kollégák, fiatalos csapat
  • családias hangulat
  • korlátlan kávé, tea, ásványvíz fogyasztás
  • 8:00-tól 16:30-ig tartó munkavégzés